Assasin's Creed IV Gizlilik Konulu Gameplay Videosu

0Derece // 2013-08-19 18:13:10 TSİ

Ubisoft tarafından yabancı oyun sitesi IGN'e sunulmuş olan yedi dakikalık gameplay videosu, Assasin's Creed IV: Back Flag'in karanlık kısımlarına ışık tutmayı amaçlıyor. Bildiğiniz gibi gemi savaşları ve keşif öğeleri daha önce sıkca paylaşıldı, bu video da ise kısmen daha az bilgi verilen su altı ve gizlilik sistemi üzerinde durulmuş. Video da bize gerekli açıklamaları yapan ise daha önceki videolardan hatırlayacağınız bir isim olan Ashraf Ismail. Videodaki detayların bir kısmı ise şöyle.

 Şehirlerde çatıdan çatıya atlama, suikast anlaşmaları, yan görevler ile ek para kazanma, Eagle Vision gibi serinin diğer oyunlarından aşina olduğumuz şeylere bu video da rastlıyoruz. Ayrıca Edward üzerinde 4 farklı silah taşıyabiliyor ve silahlarda dahil olmak üzere kılıçtan, korsan gemilerine kadar birçok öğe için farklı farklı geliştirmeler bulunuyor. Oyunun eleştirilen kısımlarından birisi olan yakın dövüş sahneleri gerçekten eleştirildiği kadar var... Serinin bir önceki oyunu ile hemen hemen aynı olan dövüş sahneleri bu kadar kapsamlı bir çalışmaya hiç yakışmamış.

Oyunun şehir, orman, su altı ve gemi olmak üzere dört ana mekana ayrıldığını söylememiz herhalde yanlış olmaz. Eşit sürelerde olmasa da video dört ana mekana da değinmiş.

Assasin's Creed IV: Back Flag'in 29 Ekim tarihinde Playstation 3. Xbox 360 ve WiiU için, daha sonra da Playstation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacağını not olarak ekleyelim.

Oyun Bilgileri
Assassin's Creed IV: Black Flag
Yapımcı: Ubisoft
Dağıtıcı: Ubisoft
Türü: Aksiyon
Çıkış tarihi: Oct 29, 2013 (US)
Platformlar: PC PS3 X360 WiiU PS4 XONE
Yeni haberler
OGame makaleleri
Trainer dosyaları