Avlanma Oyunu Cabela's African Adventures Duyuruldu

0Derece // 2013-08-14 17:53:39 TSİ

Cabela's African Adventures

Activision yeni hikaye odaklı açık dünya avlanma oyununu duyurdu. İsmi Cabela’s African Adventures olan oyunun çıkış tarihi olarak bu sonbahar planlanıyor. Çıkacağı platformlar ise Xbox 360, PlayStation 3, Wii ve PC.

Oyun adın da anlaşılacağı üzere Afrika'da geçiyor. Aslan, leopar, gergedan, buffalo ve başka tür hayvanlar avlayabileceğiniz oyunda Activision yetkililerinin açıklamasına göre açık dünya üzerine odaklanan bir oyun olduğu için standart görevlerden ziyade özgürlük hissini oyunculara sunmayı amaçlıyorlarmış. Grafikleri de serinin diğer oyunlarından daha iyi olacakmış.

Doğruyu konuşmak gerekirse şu an da piyasayı alıp götürebilecek doğru düzgün bir av oyunu yok. Hatta av oyunları o kadar az ki benim ezbere sayabileceğim av oyunu serisi sayısı iki, birisi haberimizin baş kahramanı Cabela's Serisi diğeri de Hunting Unlimited Serisi. Diğerleri ise çizgi filmleri hatırlatan grafikleri ile konuşmaya bile değmezler. Umarım Activision yetkilileri bu sefer başarılı bir iş çıkararak yıllardır bu türde iyi bir yapım bekleyen oyuncuların yüzünü güldürür.

Oyun Bilgileri

Yapımcı:
Dağıtıcı:
Türü:
Çıkış tarihi:
Platformlar:
Yeni haberler
OGame makaleleri
Trainer dosyaları