Football Manager 2014'ün 3D maç motorlu oyun içi görüntüleri

0Derece // 2013-08-23 06:45:40 TSİ

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Football Manager 2014'ün Türkçe olarak piyasaya çıkacağını sizlere duyurmuştuk. Bugün vereceğimiz haber ise 3D maç motoru ile ilgili.

Menajerlik oynayan oyuncular arasındaki yaygın düşünce taktik ve oynanabilirlik açısından Football Manager serisinin daha iyi olduğu, grafikler açısından da Fifa Manager serisinin daha iyi olduğu yönündedir. Aslında oyuncuların bu izlenimine şaşırmamak gerek, sonuçta Fifa Manager'ın arkasında yüzlerce oyuna imzasını atmış Electronic Arts ekibi var. Diğer oyunlarda edindiği tecrübeyi Fifa Manager'ın grafiklerine de aktarması kaçınılmaz fakat Sports Interactive'in grafikler konusunda üstünlüğü ele almakda isteksiz davranması beni bir hayli şaşırtıyor.

Sports Interactive ekibi yayınladığı videoda üç boyutlu maç motorunun henüz tamamlanmadığını ona göre değerlendirmemizi istese de bu saatten sonra büyük değişiklikler yapacaklarını sanmıyorum. Videoya gelince, Serinin diğer oyunlarından alışık olduğumuz futbolcu topu sürerken topun dokunmadan yön değiştirmesi (az buz da değil arada en az bir metre mesafe varken) gibi hatalar bu videoda da hemen göze çarpıyor.

Videoyu izledikten sonra maç motorunun 2012 sürümünden beri değişip değişmediği konusunda şüpheye kapıldım Dikkat edin 2013 demiyorum 2012! Gelecekte grafikler konusunda Fifa Manager'ın önüne geçip geçemeyeceği hakkında yorumda bulunamıyorum ama SIGames'in kendisini bir hayli geliştirmesi gerektiği ortada.

Sports Interactive'den Miles Jacobson'ın bizlerle paylaştığı videoyu türkçe alt yazılı olarak yazımın hemen altından bulabilirsiniz.

Oyun Bilgileri
Football Manager 2014
Yapımcı: Sports Interactive
Dağıtıcı: Sega
Türü: Sports
Çıkış tarihi: Q4 2013 (US)
Platformlar: PC MAC
Yeni haberler
OGame makaleleri
Trainer dosyaları