H.A.W.X 2'nin demosu önümüzdeki hafta geliyor

0Derece // 2010-08-15 20:26:55 TSİ

H.A.W.X. 2'nin çıkmasına 1 aydan az bir süre kaldı, Ubisoft önümüzdeki hafta Xbox 360 ve Playstation 3 için demo çıkaracak. Xbox 360 için olan demo 16 Ağustos'da, Playstation 3 için olan demo ise bir gün sonra 17 Ağustos'da çıkacak. Oyunun kendisinin çıkış tarihi 7 Eylül ve çıkacağı platformlar ise demo platformlarına ek olarak PC ve Wii.

Bu demoda iki single-player görevi olacak. İlk görevin ismi "Interception Course", görevde bir Rus Pilotu olarak çalınan uçağı durdurmaya çalışıyorsunuz. Bu görev çok uluslu bir hikaye olacağının sinyallerini veriyor. İkinci görev ise "Seek and Destroy", bu görevde ise bir Amerikan Pilotu olarak gece operasyonunda çeşitli hedefleri lazer güdümlü bombalar ile vuracaksınız.

Trailerını henüz izlemediyseniz http://hawxgame.us.ubi.com/ adresinden oyunun official sayfasını ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

Büyüyen Tom-Clancy-Hikayesi'nin bir kısmı, savaşa farklı perpektifler üzerinden bakmamızı sağlıyor, bu da gerçek dünyayla tamamen tutarlı. Serinin ilk oyunu çok zevk veren bir yapımdı, eğer sizde bir air combat fanı iseniz bu demo air combattan vazgeçmenize neden olabilir.

Oyun Bilgileri
Tom Clancy's HAWX 2
Yapımcı: Ubisoft
Dağıtıcı: Ubisoft
Türü: Aksiyon
Çıkış tarihi: TBA
Platformlar: PC PS3 X360
Yeni haberler
OGame makaleleri
Trainer dosyaları