The Division'ın oyun içi videosu yayınladı

0Derece // 2013-08-26 19:59:39 TSİ

Bir Aksiyon, MMO ve RPG karışımı olan The Division, para üzerinden yayılan bir virüsün milyonlarca insanı etkilemesi gibi klasik bir ana temayı konu alıyor. Fakat senaryonun sağlam bir şekilde hazırlanmış olması ve atmosferin oyunculara çok başarılı bir şekilde aktarılması ile bu kusuru kapatmayı beceriyor.

Ubisoft'un grafikler konusunda oldukça başarılı olduğu bir gerçek. Yapımcının bir diğer oyunu olan The Crew, Ubisoft'un bu işte ne kadar uzman olduğunu bizlere hatırlatmıştı. Ama bugün bahsettiğimiz The Division'ın grafikleri The Crew ile karşılaştırılamayacak kadar olağan üstü! Hatta o kadar harika ki her detay tek tek el ile çizilmiş gibi! Yayınlanan videolarını CGI Video bile sanabilirsiniz!

Son günlerde yeni çıkacak yapımlar arasında oldukça popüler olan oyunun yanında mobil uygulamasınıda çıkarma çılgınlığının üyelerinden birisi de The Division. Hatta oyunun yapımcıları mobil uygulamalar için "Companion" adında yeni bir oynanış sistem geliştirmişler. Geliştirilen bu oynanış sistemi bir kaç yıl sonra çıkacak olan video oyunlarında mobil uygulamaların çok daha değişik alanlarda kullanılabileceği ve çok daha fazla öneme kavuşacağının göstergesi gibi.

Ubisoft, Companion sisteminin tanıtıldığı bir video da paylaşmış. Yazımızın altındaki ikinci videodan erişebileceğiniz videoda bir oyuncu tablet ile hava aracını kullanarak takım arkadaşlarına yardımcı oluyor.

Unutmadan ilk zamanlar Playstation 4 ve Xbox One için çıkması planlanan oyunun PC'ye de geleceği duyuruldu.

Gameplay Videosu

Companion Videosu

Oyun Bilgileri
Tom Clancy's The Division
Yapımcı: Ubisoft
Dağıtıcı: Ubisoft
Türü: Aksiyon
Çıkış tarihi: TBA (US)
Platformlar: PC PS4 XONE
Yeni haberler
OGame makaleleri
Trainer dosyaları