Thief yeni bilgiler ve ekran görüntüleri

0Derece // 2013-09-01 16:03:48 TSİ

2004'den beri devam oyunu çıkmayan Thief serisinin 10 yıl aradan sonra, 2014'de yeni bir üyeyle karşımıza geleceğini önceki haberimizde sizlere duyurmuştuk. Bugün ise oyunla ilgili birkaç bilgiye ve yayınlanan yeni görsellerine yer vereceğiz.

Yapılan görevi bitirmek için her ne kadar kadar bol alternatife sahip olunsa da, focus sisteminden dolayı kara murat gibi önünüze geleni devirerek ilerlemek mümkün değil gibi gözüküyor (Focus sistemi: bazı atraksiyonları yaptıkça tükenen ve belirli objeler alınanca yenilenen bir güç). Fakat tek yakaladığınız kişileri öldürerek ve yapımcıların söylediğine göre isterseniz hiç kimseyi öldürmeden dahi görevi tamamlayabileceksiniz. Vazifeyi yerine getirmek için ne tür bir strateji belirleyeceğiniz tamamen size kalmış.

Su oku, alevli ok ve ip oku adı verilen silahlar kullanılabilecek. Su oku meşaleleri söndürürken, alev oku çevresine yağ dökülmüş muhafızları ateşe verecek ve son olarak ip okuyla da yer değiştireceğiz. Focus sistemi o kadar güzel düşünülmüş ki burada da devreye giriyor, onun sayesinde işimize yarayacak bilgileri de (örneğin muhafızın çevresinde yağ olup olmadığı gibi) öğrenebileceğiz.

Thief Thumb Thief Thumb Thief Thumb

Thief Thumb Thief Thumb Thief Thumb

Oyun Bilgileri
Thief
Yapımcı: Eidos Montreal
Dağıtıcı: Square Enix
Türü: Aksiyon
Çıkış tarihi: Sep 25, 2014 (US)
Platformlar: PC PS4 PS3 XONE X360
Yeni haberler
OGame makaleleri
Trainer dosyaları