Watch Dogs Gameplay Videosu Yayınlandı

0Derece // 2013-08-19 14:38:35 TSİ

19 Kasım tarihinde piyasaya çıkıcak olan Watch Dogs'un yeni oynanış videosu yayınlandı. Videoda silahları nasıl kullanabileceğimiz, neleri hackleyebileceğimiz ve oyun için etkileşimler hakkında oldukça bilgi veriliyor. Benim ilgimi çeken birkaç bilgiyi türkçe olarak hemen size aktarayım.

CtOS (Merkez İşletim Sistemi) adında bir bilgisayar yazılımı şehirin bütün bilgi ağını kişisel veriler ile birlikte içinde barındırıyor. Kahramanımız Aiden Pearce ise CtOS'a tam erişim sahibi, bu sayede kentin bütün güvenlik sistemine erişebiliyor. Buna güvenlik kameraları, trafik ışıkları, trenler ve açılıp kapanan köprüler dahil.

Ayrıca kahramanımız cep telefonlarının frekanslarını karıştırarak polis aramasından ve diğer şeylerden kurtulabiliyor. Telefon görüşmelerine sızarak görüşmeyi dinleyebiliyor ve insanların kişisel bilgilerine (Adı, yaşı, yaptığı iş, banka hesabında ne kadar para var vs...) erişebiliyor.

PC, PS3, X360, WiiU, PS4, XONE platformlarına çıkış yapacak olan Watch Dogs'un oyun içi videosuna yazımızın hemen altından ulaşabilirsiniz.

Oyun Bilgileri
Watch Dogs
Yapımcı: Ubisoft Montreal
Dağıtıcı: Ubisoft
Türü: Aksiyon
Çıkış tarihi: Nov 19, 2013 (US)
Platformlar: PC PS3 X360 WiiU PS4 XONE
Yeni haberler
OGame makaleleri
Trainer dosyaları