ARMA 3'nin Çıkış Tarihi Duyuruldu!

0Derece // 2013-08-15 15:24:38 TSİ

Arma III Gameplay

Beta sürümünün oyun serverler ile buluşmasından bu yana askeri simulatör tutkunlarının merakla beklediği Arma III'nin çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Bohemia Interactive'in yaptığı duyuruya göre Arma III 12 Eylül tarihinde kutulu ve dijital olarak piyasaya sürülecek. Fakat senaryo modu çıkış tarihine yetişmediği için sadece multiplayer kısmı ile çıkış yapacak. Arma III'nin çıkışının ardından 3 ayrı DLC ile single player modu oyuna sonradan dahil edilecek.

Etraflıca düşünecek olursak yapımcılar haklı; tüm bir oyunu ertelemektense sadece multiplayer kısmını yayınlayıp yetişmeyen single player kısmını ücretsiz bir yama ile sonradan oyuna dahil etmek son derece yerinde bir karar.

12 Eylül'den önce oyunu denemek isteyenler, Arma 3'i ön sipariş ile satın alarak oyun hakkında fikir sahibi olabilirler. Önsipariş için Stantard Edition ( $44,99 ) ve Digital Deluxe Edition ( $59,99 ) adında iki farklı paket bulunuyor. Fiyatı diğerine göre fazla olan sürümde bonus paketleri bulunuyor. Ön sipariş vermek için Arma 3'nin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Bilgileri
Arma III
Yapımcı: Bohemia Interactive
Dağıtıcı: Bohemia Interactive
Türü: Simulation
Çıkış tarihi: Sep 12, 2013 (US)
Platformlar: PC
Yeni haberler
OGame makaleleri
Trainer dosyaları